Місто Прип'ять
Будівництво міста Прип'яті почалося разом з будівництвом АЕС в 1970 році. Відстань від Прип'яті до атомної станції складає 3 км. На момент аварії населення складало близько 50 тисяч людей, більшість з яких так чи інакше були пов'язані з роботою на станції. Після аварії все місто було евакуйоване.
Сьогодні Прип'ять - це місто привид. У густих заростях міста ви побачите покинуті будинки, стадіон та парк атракціонів. Враження та емоції від перебування у безлюдному місті, навряд чи можна пережити в будь-якому іншому місці.
360°
ЧАЕС
Чорнобильська АЕС - перша українська атомна електростанція в місті Чорнобилі трагічно відома через найбільшу техногенну катастрофу світу, що сталася тут 26 квітня 1986 року. Аварія на Чорнобильській АЕС вважається найбільш руйнівною за масштабом та кількістю жертв в історії атомної енергетики.
На станції, що пережила аварію, сьогодні працюється спокійно. Співробітники турбуються про те, що час переносити кімнатні квіти. Неквапливо палять перед будівлею оглядового майданчика, за сотню метрів від 4-го енергоблоку. На перший погляд звичайне життя. Але вони все пам'ятають і розуміють. Пам'ятають про те, що наступного дня після аварії зміна на станцію прибула о 7 ранку в повному складі.
360°
Водоймища-охолоджувача ЧАЕС
Для потреб атомної станції було створено штучне водоймище - ставок-охолоджувач. Площа водоймища-охолоджувача ЧАЕС становить приблизно 23 км².
Радіоактивні матеріали чорнобильської аварії вплинули, в тому числі й на системи поверхневих вод. Легендарними стали чорнобильські соми. У зв'язку з евакуацією населення і радіаційним забрудненням водойм ловля риби була заборонена, це дозволило сомам плодитись в великих кількостях та доростати до величезних розмірів. Причому вчені відзначають, що ці риби не мають ніяких аномалій у своєму розвитку. При відвідуванні Зони відчуження можна погодувати знаменитих сомів. Традиційне місце годування сомів - це підвідний канал ЧАЕС.
360°
Left
Right
Call Close
Передзвоніть мені!
Ви також можете зв'язатися з нами за телефоном:
+38 (095) 284 6629
Програма туру
Екскурсія проходить у невеликій групі під керівництвом професійного гіда, який розповість цікаві факти про територію Зони відчуження та проведе по маршрутах, де рівень радіаційного випромінювання не перевищує дозволену норму і не становить загрози здоров'ю людини.
07:30 – 08:00
07:30 – 08:00
Збір та виїзд з Києва.
10:00
10:00
Прибуття на КПП « Дитятки».
В'їзд в 30-кілометрову зону відчуження.
11:00 – 12:30
11:00 – 12:30
КПП "Лелів".
В'їзд в 10-кілометрову зону.
Лелів - одне з покинутих сел, розташоване недалеко від ЧАЕС. Біля села, проходить основна дорога Чорнобиль - ЧАЕС, по якій їздить робочий персонал та туристичні групи. Після аварії на території села зробили біологічний могильник, туди звозили усіх відстріляних домашніх тварин та худобу.
Стела "Прип'ять" біля в'їзду в місто.
Місто Прип'ять
Прип'ять, покинута жителями понад чверть століття тому (без відвідування будівель всередині з міркувань безпеки): "чортове колесо"; дитячий садок і школа, міський басейн в місті Прип'ять, стадіон, кінотеатр "Прометей", пристань з затопленим причалом, будівля міліції з СІЗО; будівлю міськвиконкому - перший штаб ліквідації наслідків аварії; готель «Полісся».
Чорнобильська АЕС
Меморіал біля адміністративного корпусу, Саркофаг - оглядовий майданчик, об'їзд навколо території ЧАЕС.
Секретний об'єкт Чорнобиль-2
Секретний об'єкт Чорнобиль-2, Гігантські антени радара "ДУГА-1", секретне містечко Чорнобиль-2, що забезпечувало працездатність антени загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет.
Місто Чорнобиль
Пішохідна прогулянка; огляд міста і виставки техніки і роботів.
20:00-21:00
20:00-21:00
Повернення до Києва.
Контакти
dmc@panukraine.ua
+380 95 284 66 29

Розклад роботи:
09:00 - 18:00 (понеділок-п'ятниця)
10:00 - 14:00 (субота)
Адреса: Київ, вул. О. Гончара, 73
Made on
Tilda