Місто Прип'ять
Будівництво міста Прип'яті почалося разом з будівництвом АЕС в 1970 році. Відстань від Прип'яті до атомної станції складає 3 км. На момент аварії населення складало близько 50 тисяч людей, більшість з яких так чи інакше були пов'язані з роботою на станції. Після аварії все місто було евакуйоване.
Сьогодні Прип'ять - це місто привид. У густих заростях міста ви побачите покинуті будинки, стадіон та парк атракціонів. Враження та емоції від перебування у безлюдному місті, навряд чи можна пережити в будь-якому іншому місці.
360°
ЧАЕС
Чорнобильська АЕС - перша українська атомна електростанція в місті Чорнобилі трагічно відома через найбільшу техногенну катастрофу світу, що сталася тут 26 квітня 1986 року. Аварія на Чорнобильській АЕС вважається найбільш руйнівною за масштабом та кількістю жертв в історії атомної енергетики.
На станції, що пережила аварію, сьогодні працюється спокійно. Співробітники турбуються про те, що час переносити кімнатні квіти. Неквапливо палять перед будівлею оглядового майданчика, за сотню метрів від 4-го енергоблоку. На перший погляд звичайне життя. Але вони все пам'ятають і розуміють. Пам'ятають про те, що наступного дня після аварії зміна на станцію прибула о 7 ранку в повному складі.
360°
Водоймища-охолоджувача ЧАЕС
Для потреб атомної станції було створено штучне водоймище - ставок-охолоджувач. Площа водоймища-охолоджувача ЧАЕС становить приблизно 23 км².
Радіоактивні матеріали чорнобильської аварії вплинули, в тому числі й на системи поверхневих вод. Легендарними стали чорнобильські соми. У зв'язку з евакуацією населення і радіаційним забрудненням водойм ловля риби була заборонена, це дозволило сомам плодитись в великих кількостях та доростати до величезних розмірів. Причому вчені відзначають, що ці риби не мають ніяких аномалій у своєму розвитку. При відвідуванні Зони відчуження можна погодувати знаменитих сомів. Традиційне місце годування сомів - це підвідний канал ЧАЕС.
360°
Left
Right
Call Close
Передзвоніть мені!
Ви також можете зв'язатися з нами за телефоном:
+38 (095) 284 6629
Програма туру
Екскурсія проходить у невеликій групі під керівництвом професійного гіда, який розповість цікаві факти про територію Зони відчуження та проведе по маршрутах, де рівень радіаційного випромінювання не перевищує дозволену норму і не становить загрози здоров'ю людини.
07:30 – 08:00
07:30 – 08:00
Збір та виїзд з Києва.
10:00
10:00
Прибуття на КПП « Дитятки».
В'їзд в 30-кілометрову зону відчуження. Проходження паспортного і радіаційного контролю.
11:00 – 12:30
11:00 – 12:30
КПП "Лелів".
В'їзд в 10-кілометрову зону. Проходження паспортного і радіаційного контролю.
Лелів - одне з покинутих сел, розташоване недалеко від ЧАЕС. Біля села, проходить основна дорога Чорнобиль - ЧАЕС, по якій їздить робочий персонал та туристичні групи. Після аварії на території села зробили біологічний могильник, туди звозили усіх відстріляних домашніх тварин та худобу.
Стела "Прип'ять" біля в'їзду в місто.
у лютому 1970 року починає своє існування перспективне м.Прип'ять. Воно успішно розвивається та впевнено робить кроки у світле майбутнє, і є зразком щасливого життя радянської людини. Жителі цього молодого міста жили спокійним життям, працювали, вчилися. Та одна ніч 26 квітня 1986 року змінила все.

Місто Прип'ять
Прип'ять, покинута жителями понад чверть століття тому (без відвідування будівель всередині з міркувань безпеки): "чортове колесо"; дитячий садок і школа, міський басейн в місті Прип'ять, стадіон, кінотеатр "Прометей", пристань з затопленим причалом, будівля міліції з СІЗО; будівлю міськвиконкому - перший штаб ліквідації наслідків аварії; готель «Полісся».
Прип'ять – дійсно місто-привід. Враження та емоції від перебування у безлюдному місті, навряд чи можна пережити в будь-якому іншому місці.
Чорнобильська АЕС
Меморіал біля адміністративного корпусу, Саркофаг, оглядовий майданчик, підвідний канал, об'їзд навколо території ЧАЕС.
Чорнобильська АЕС - перша українська атомна електростанція. ЧАЕС виробляла приблизно десяту частку електроенергії України. Після аварії на четвертому енергоблоці робота електростанції була припинена з причини небезпечних радіаційних обставин. Проте вже з жовтні 1986 року поступово відновили роботу три енергоблоки. Лише у 2000 році був назавжди зупинений реактор останнього енергоблоку ЧАЕС, на момент зупинки станції, там працювало близько 10 тисяч співробітників.
Секретний об'єкт Чорнобиль-2
Гігантські антени радара "ДУГА". Довжина по фронту – близько кілометра, а висота – близько 150 метрів. Секретне містечко Чорнобиль-2 забезпечувало працездатність антени загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет.
Про існування цього місця у лісах стало відомо тільки після аварії на ЧАЕС й розпаду СРСР. Чорнобиля-2 не було на жодній з карт. Це був засекречений військовий об'єкт. Місцеві здалеку бачили цю конструкцію, але про призначення таємного об'єкта могли лише здогадуватися. На мапах на цьому місці значився дитячий літній табір. За роки існування одна з найзагадковіших споруд Зони відчуження обросла десятком легенд.
Місто Чорнобиль
Місто Чорнобиль на той час було центром Чорнобильського району Київської області у якій і вирішили будувати станцію та місто-супутник Прип'ять. Чорнобиль, на відміну від Прип'яті, має більшу відстань від атомної станції –12 км. Чорнобиль зараз – це вахтове місто, де мешкають люди, які переважно працюють у Зоні відчуження. Загалом їх налічується близько трьох тисяч.
Пішохідна прогулянка; огляд міста, проїзд до парку-меморіалу «Зірка Полин», алея евакуйованих населених пунктів Зони відчуження, пам'ятник «Третій ангел», пам'ятник «Чорнобиль-Фукусіма», пам'ятник В.І. Леніну, будинок культури, виставки техніки та роботів, зразки техніки які приймали безпосередню участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.
20:00-21:00
20:00-21:00
Повернення до Києва.
Контакти
dmc@panukraine.ua
+380 95 284 66 29

Розклад роботи:
09:00 - 18:00 (понеділок-п'ятниця)
10:00 - 14:00 (субота)
Адреса: Київ, вул. О. Гончара, 73
Made on
Tilda